UYUMLULUK

FLORA MÜHENDİSLİK web sitesi en iyi 1024x768 piksel çözünürlükte görüntülenebilir.

Site kullanıcı hakkında bilgi edinmek için "Cookie" adı verilen teknolojiyi kullanmaz ama sitenin bazı bölümlerine üyelerin girmesini sağlayan oturum değişkenlerinden yararlanabilir.

 

TELİF HAKKI VE MARKA HAKLARI

FLORA MÜHENDİSLİK web sitesi ve içerdiği tüm malzeme FLORA MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM HİZMETLERİ'ne aittir. Bu nedenle sitenin içeriğine bakma, basma ya da kopyalama (örneğin bazı metinleri, resimleri, animasyonları, videoları, logo ve çizimleri) işlemleri sadece kişisel, ve ticari olmayan amaçlara yönelik kullanılabilir.

 

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan hiç bir malzeme FLORA MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM HİZMETLERİ'in onayı olmadan değiştirilemez, basılamaz, gösterilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ya da herhangi bir şekilde dağıtılamaz.

 

FLORA MÜHENDİSLİK web sitesinde, telif hakları kapsamında bulunan ve üçüncü kişilere ait malzemeler bulunabilir. Bu durumda, kullanım izni, sitede belirtildiği üzere bu hakların sahipleri ya da lisansörleri tarafından onaylanmalıdır.


ÜÇÜNCÜ TARAFLAR TARAFINDAN SAĞLANAN BİLGİLER VE BAĞLANTILAR

FLORA MÜHENDİSLİK web sitesi diğer web sitelerine bağlantı verebilir. Bağlantı verilen sitelerin içeriği ya da buralardan edinilecek bir bilgi ile ilgili olarak FLORA MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM HİZMETLERİ sorumlu değildir. Üçüncü taraflardan gelen bir bilgi ya da diğer sitelere verilen tüm bağlantılar, açık ya da örtülü bir şekilde FLORA MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM HİZMETLERİ tarafından yüklenilmez. Bağlantılı siteler ile ilgili sorular ve yorumlar doğrudan bu sitelerin yöneticilerine yönlendirilmelidir.

 

TİCARİ MARKALAR

FLORA MÜHENDİSLİK web sitesi içerisinde yayınlanan tüm markalar tescil edilmiş markalardır. Bu sitede yer alan markalar ve logolar tescilli olsun ya da olmasın, marka sahibinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile yüklenmiştir.